Jarní výstava 100 + 1 zajímavostí

Výzva široké veřejnosti!

Naši drazí spoluobčané. V jarních měsících bychom rádi realizovali takový, řekněme, výstavní experiment. Co bude výsledkem sami nevíme a necháme se (určitě mile) překvapit. Ten experiment jsme pojmenovali 100 + 1 Zajímavostí. Už tušíte?

Rádi bychom dali možnost každému z Vás se do této výstavy zapojit. Takže pokud si myslíte, že máte něco zajímavého, co stojí na vystavení a shlédnutí, dejte nám prosím vědět. S ohledem na naše možnosti (výstavní plocha, dostupnost atd.) se budeme snažit vyjít vstříc všem potenciálním vystavovatelům. Téma vystavovaných předmětů není nikterak omezeno. Takže ať už máte na půdě původní dragounskou uniformu vojáka z klatovských kasáren, v sekretáři pečeť Zlaté buly Sicilské, ve sklepě sto let starý bicykl po prarodičích, na pracovním stole sadu prvních brýlí z Okuly či na kůlně vývěsní štít místního obchodu z dob první republiky, dejte nám vědět. Jak píšeme – předmětem výstavy může být cokoli patřičně zajímavého, originálního a jedinečného. Něco, co se jen tak nevidí. A určitě stojí za to, aby to bylo viděno.

Zda se nám podaří dostát názvu výstavy (tedy počtu vystavených předmětů), je od této chvíle ve vašich rukou. Tak do toho!

Kontaktujte nás na telefonu 775 519 111 nebo nás navštivte každou středu od 9:00 do 12:30 a od 13:00 do 16:00.
Těšíme se!